Management voor Jonge Professionals en Ingenieurs / Mastering Business

Management voor Jonge Professionals en Ingenieurs

Het programma Mastering Business (voorheen Management voor Jonge Professionals en Ingenieurs) is gericht op fundamentele bedrijfskundige onderwerpen en geeft specialisten en (aankomende) managers middelen om naast vakinhoudelijke aspecten ook meer algemeen bedrijfsmatige taken en verantwoordelijkheden te kunnen vervullen.

Kenmerken
• Verbreding van uw bedrijfskundige kennis
• Ontwikkeling van uw managementvaardigheden
• Persoonlijk portfolio ondersteunt u bij uw carrièreontwikkeling
• Sterk praktijkgericht

Voor wie
Jonge professionals, zowel met een technische als-niet technische achtergrond op minimaal hbo niveau. Je hebt enkele jaren (1 – 5 jaar) werkervaring in een (technische) vakspecialistische omgeving.

Duur 
14 maanden

Waar en wanneer
Startdatum: september 2013, diverse locaties in Nederland.

Investering
€ 5.990,-  exclusief literatuur en assessment.

Brochure downloaden
Overzicht Informatiebijeenkomsten

Naar boven

Erkende Post HBO-opleiding
Brochure downloaden (PDF)

Brochure en inschrijfformulier downloaden

Het programma Management voor Jonge Ingenieurs is doorontwikkeld tot het programma Mastering Business.
Testimonials

“Er worden heel veel aspecten van de bedrijfsvoering behandeld, zodat je je zekerder voelt als je daarna leiding gaat geven.”

“Door deze opleiding zie en begrijp ik de bedrijfsmatige processen binnen het bedrijf beter.”

“Deze cursus heeft mij een duidelijke bevestiging gegeven dat ik liever de breedte in wil gaan dan me verder specialiseren in mijn vakgebied.”

 

Management voor Jonge Professionals en IngenieursManagement voor Jonge Professionals en IngenieursManagement voor Jonge Professionals en Ingenieurs